Search
Go Advanced Search
 
Shopping Cart
0 items
 

Dr Ömer Coşkun'dan Hastalarına Duyuru!

Kıymetli Hastalarım

Gösterdiğiniz ilgiden dolayı sizlere teşekkür etmeyi borç biliyorum. 25 yıllık meslek hayatımı sizlere ve şifalı bitkileri araştırmaya adadım. İstedim ki, çaresiz hasta kalmasın. İnsanlar kronik hastalıkların pençesinde kıvranmasın. Bu amaçla araştırdığım ve binlerce faydasını gördüğüm şifalı bitkileri sizlere tavsiye ettim ve ediyorum. Merkezim, Basın ekspres yolu üzeri, Cemal Ulusoy caddesi, no; 43, Yenibosna, Bahçelievler, İSTANBUL, adresinde bulunmaktadır. Pazar hariç her gün sizleri bekliyoruz. Gelirken varsa raporlarınızı, tahlillerinizi, tetkiklerinizi vs. alıp gelirseniz, daha iyi olur. Hastalıklarınızı bize ne kadar iyi anlatırsanız ve duruma vakıf olursak, o kadar sağlıklı netice alırsınız. Ekibim bilgilerinizi alacak ve bir hasta kayıt dosyası oluşturacaktır. Ben veya uzmanlarımdan biri, bitkileri tavsiye edecek ve ayrıca kullanmanız gereken kürleri yazacaktır. Bu işlem için hiçbir ücret talep etmiyoruz. Bitkileri alıp almamakta tamamen özgürsünüz. Merkezimizin kapısı 24 saat açıktır. Geceyarısı bile gelseniz, istirahat edeceğiniz, çorbamızı, çayımızı içeceğiniz ortam hazırdır. Gücüm ve imkanlarım yettikçe, sizlere bu hizmeti sunmaya devam edeceğiz, İnşaallah. Ürün alırken sertifika olup olmadığına dikkat ediniz. Kare barkod ve hologram da önemlidir.

Lütfen basında vs. çıkan olumsuz haberlere inanıp, şifalı bitkilere sırtınızı dönmeyin. Tedavinizi yarım bırakmayın. Unutmayın, birileri sizin sağlığınızla ve paranızla oynamak isteyebilir. Bitkileri rant olarak görebilir. Altyapısı olmadan, bir tek bilimsel çalışması olmadan, medyanın gücüyle size bir şeyler satabilir. İşini düzgün yapmaya çalışan bizleri de karalayabilir. Çünkü bunların maddi menfaat temin etmek dışında hiçbir gayeleri yoktur. Ürünleri toplanıyor vs. spekülasyondur. Çamur at izi kalsın mantığıyla hareket etmektedirler. Bugüne kadar bu kadar uğraşıldığı halde, aldığımız tek bir sabıka yoktur. Baskılara tehditlere, kurşunlara aldırmadık. Dik durduk ve durmaya devam adeceğiz. Bildiğim kadarıyla Türkiye Cumhuriyetinde, bizden başka, uluslar arası bilimsel çalışmalar yapmış, üreten, hastalarla birebir görüşen ve takip eden, akademisyen herbalist tıp doktoru yoktur. Bütün bu özellikleri taşıyan birisi çıkarsa, emekliye ayrılmayı düşünebilirim. Şu anda milli dava olarak gördüğüm, şifalı bitkileri, bütün gücümle, kullanımını yaymaya ve sizlere ulaştırmaya devam ediyorum ve edeceğim, İnşaallah. Unutmayın, meyveli ağacı taşlarlar, ama it ürür kervan yürür.

Merkezimiz 6000 metrekaredir. İkiyüzü aşkın personelimiz vardır. Yedi gün yirmidört saat çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 0212 470 20 20. Telefon görüşmeleriniz kayıt altındadır. Bana mutlaka ulaşır. Gelen her türlü talep tarafımdan değerlendirilmektedir. Her türlü şikayetinizi 0212 451 16 16 numaralı telefona iletebilirsiniz. Televizyonumuza ulaşmak ve isteklerinizi iletmek için 444 13 24 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Her türlü konuyu dromercoskun@gmail.com adresimize mail atabilirsiniz. Unutmayın, bana ulaşamamak gibi bir durum sözkonusu değildir. Gece gündüz 0532 261 13 57 numaralı cep telefonuma çağrı atın, mesaj atın, size döneriz. Bunlar dışında lütfen adımı kullanan sahtekarlara ve dolandırıcılara dikkat ediniz.

Önümüzdeki günlerde tüm Türkiye’de şubeler açacağız. Size en yakın şubeyi 444 08 82 numaralı telefondan öğrenebilirsiniz. Şu anda Adana Tahsilli, Mavi Bulvar, Evren sitesi, Turgut Özal ve Kuruköprü’de şubelerimiz bulunmaktadır. Antalya’da, Afyon’da, İzmir’de yeni şubeler açtık. Bursa’da, Osmaniye’de şubelerimiz vardır. İstanbul Fatih ilçesi Akdeniz caddesinde, Yenibosna Mahmutbey caddesinde, Camlıkahvede, Florya Beşyolda şubelerimiz vardı. Bunlara Büyükçekmece ve Ümraniye şubelerimizi ilave ettik. Gönül rahatlığı içinde, dertlerinizi buralara anlatabilir ve bizden tavsiye alabilirsiniz. Sizlerle görüşebilmek için mesenger sistemiyle kameradan iletişim sağlayabiliyoruz. Eğer merkezimize gelme imkanınız yoksa, şubelerimiz aracılığı ile de sağlıklı şekilde bize ulaşabilir, ürünlerinizi temin edebilirsiniz. Fayda gören iyileşen hastalarımızı ANC Tv’den ve www.dogadanhaber.com sitesinden takip edebilirsiniz. En güzel günler sizlerle olsun. Allah’a emanet olun.

Sizleri seven ve elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan, doktorunuz Ömer COŞKUNÖNEMLİ DUYURU

HASTA GÖRÜŞMELERİ 08.09.2014 TARİHİNDEN İTİBAREN FLORYA ŞUBESİNDE YAPILACAKTIR.! 

ADRES: E-5 YANYOL GÜLTEPE MAH. E-5 YANYOL CD. NO:11 K.ÇEKMECE/İSTANBUL

TEL      : 0 212 580 71 72

 

DrOmerCoskun.com ©2012 - Tüm Hakları Saklıdır.
Websitemizde bulunan ürünler ilaç değil bitkisel gıdadır.

Dr. Ömer Coşkun